Alcofind EXPERT - dlaczego warto kupić?

Alcofind to marka, która należy do koreańskiej firmy DA Tech Co. Przedsiębiorstwo cieszy się dużą popularnością i uznaniem na arenie międzynarodowej. Wysokie zainteresowanie urządzeniami tej marki uwarunkowane jest przede wszystkim dbałością firmy o implementację funkcjonalnych, skutecznych i intuicyjnych w obsłudze rozwiązań technicznych. Decydując się na zakup alkomatu w celach prywatnych, warto postawić na sprawdzony produkt, który będzie gwarantem wysokiej dokładności pomiarowej. Przykładem takiego urządzenia jest Alcofind Expert.

Alcofind EXPERT - specyfikacja

Firma Alcofind zadbała o to, aby urządzenie zostało zoptymalizowane w sposób dogodny dla klienta indywidualnego. Model EXPERT posiada zakres pomiarowy od 0.00‰ do 4.00‰. Czas poboru próbki wynosi zaledwie trzy sekundy. Urządzenie wyposażone jest w sensor elektrochemiczny, który cechuje się wysoką odpornością na szereg czynników zewnętrznych oraz dużą dokładnością procesu pomiarowego. Błąd pomiarowy wynosi jedynie +/- 0.075‰ przy wskazaniu do 1‰. Producent zadbał także o implementację czytelnego wyświetlacza LCD.

Ile kosztuje Alcofind EXPERT?

AlcoFind EXPERT nie należy do produktów plasujących się w kategorii “wyższej półki cenowej”. Urządzenie zostało stworzone z myślą o klientach indywidualnych, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Głównym celem było zaprojektowanie takiego modelu alkomatu, który będzie dostępny dla niemalże każdego konsumenta. Na cenę AlcoFind EXPERT wpływają przede wszystkim parametry techniczne – rodzaj sensora, typ baterii, materiał obudowy, rodzaj wyświetlacza, czy obecność dodatkowych funkcji.

ALkomat Alcofind EXPERT - opinie

Alkomat AlcoFind EXPERT dostępny jest na stronie polskie-centrum-kalibracji. Firma ta dba o pełnię profesjonalizmu podczas realizacji usług sprzedażowych. Każdy alkomat jest kalibrowany tuż przed zakupem. Dzięki temu konsument ma pewność, że urządzenie będzie z powodzeniem spełniało swoją funkcję do czasu kolejnej kalibracji. W AlcoFind EXPERT została wbudowana funkcja, która informuje o konieczności kalibracji. Wysoką jakość urządzenia potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów.