ALCODIGITAL XS50 - gdzie kupić?

ALCODIGITAL XS50 to bardzo interesujące urządzenie, które powinno być dobrze przygotowane do pracy. Dlatego zawsze warto zwracać uwagę na miejsce, z którego kupuje się alkomat. Polecamy skorzystanie z oferty polskie-centrum-kalibracji.pl, ponieważ jest to sprawdzony sklep, który od lat specjalizuje się nie tylko w sprzedaży opisywanych urządzeń, ale także kalibracji alkomatów, a to istotne dla ich właściwego działania. Dlatego zakup modelu ALCODIGITAL XS50 w tym sklepie będzie na pewno optymalnym rozwiązaniem.

Alkomat ALCODIGITAL XS50 - Specyfikacja

Alkomat ALCODIGITAL XS50 posiada estetyczne wykonanie. Stworzono go z wytrzymałego tworzywa ABS, ma niewielką konstrukcję. Najważniejszym elementem urządzenia jest oczywiście czujnik, który jest typu elektrochemicznego. Dwukolorowy ekran LCD ułatwia odczyt wyników. Pomiar trwa około 2-3 sekundy, a waga urządzenia wynosi 82 gramy. Nie można z niego korzystać na mrozie, ponieważ gadżet pracuje między 10 a 55 st. Celsjusza. Przygotowanie do pomiaru trwa 10s, a kalibrację wykonuje się co 500 pomiarów lub 12 miesięcy.

ALCODIGITAL XS50 - cena

Cena ALCODIGITAL XS50 jest naprawdę przystępna, zwłaszcza że posiada wiele przydatnych funkcji. Chodzi na przykład o obsługę jednym przyciskiem, sygnalizację dźwiękową, ostrzeżenie o słabej baterii, alarm po przekroczeniu limitu, pamięć pomiarów, szybki montaż ustnika, wytrzymałość obudowy czy automatyczne wyłączenie zasilania w przypadku braku akcji. To doskonałe urządzenie, które jest zaskakująco tanie, jak na swoją jakość, dlatego tak wiele osób sięga właśnie po ten model - i nie można się temu dziwić.

ALCODIGITAL XS50 - opinie

Alkomaty cieszą się uznaniem na całym świecie. Opinie użytkowników podkreślają też, jak ważne jest to urządzenie, ponieważ nieraz może się okazać, że kierowca jest nieświadomy swojego stanu (przekraczającego dopuszczalny limit), a to właśnie takie osoby są najbardziej niebezpieczne na drogach. Opinie ekspertów jednogłośnie polecają kierowcom stosującym alkohol zakup alkomatu. Przypominamy również, że kalibracja jest równie ważna, co sam alkomat, dlatego warto od razu korzystać z usług sprawdzonej firmy.